Kliknutím sem prejdete na domovskú stránku EUFIC
BEZPEČNOST A AKOST POTRAVÍN
POTRAVINÁRSKA TECHNOLÓGIA
Food Risk Communication
VÝŽIVA
ZDRAVIE A ŽIVOTNÝ ŠTÝL
CHOROBY SÚVISIACE SO STRAVOU
Prehľady pre spotrebiteľa
(Iba v angličtine)
Jedlo na zamyslenie (Food for thought)
(Iba v angličtine)
Iniciatívy EÚ
(Čiastočne preložené)
In the spotlight
Energetická rovnováha
Mediálne centrum

Informácie publikované na týchto stránkach sú v súlade s normou dôveryhodnosti informácií o zdraví na internete (tzv. HONcode): Bližšie informácie nájdete tu Informácie publikované na týchto stránkach sú v súlade s normou dôveryhodnosti informácií o zdraví na internete (tzv. HONcode):
Bližšie informácie nájdete tu.Spotlight on... Fundación Alimentum

Bread, a basic staple of our diet
Colours of fruits and vegetables and health

About 'Fundación Alimentum' 

Fundación Alimentum

The ‘Fundación Alimentum’ is a private, non profit organization with the mission to improve quality of life and social wellbeing through promotion of initiatives that answer people’s concerns related to nutrition.

‘Fundación Alimentum’ objectives

The ‘Fundación Alimentum’ is an open institution that is connected with society. It is modern, proactive, coherent in its messages and meets today’s needs. Its aim is to become a primary point of contact in the food & nutrition sector.

Furthermore, ‘Fundación Alimentum’ will encourage, promote and support research and development activities as well as initiatives that improve and protect the environment and with it the people’s living conditions.

In this context, ‘Fundación Alimentum’ complements the social aspect with other activities that attempt to stimulate and facilitate the adaptation of companies in the sector to the continuous changes they are confronted with, in order to help them ensure their competitiveness.

The Foundation will accomplish its aims through the organization of various activities adequate for this purpose.

ČO JE EUFIC
Európska rada potravinárskych informácií (European Food Information Council, EUFIC) je nezisková organizácia, ktorá poskytuje vedecky podložené informácie o bezpečnosti a akosti potravín, zdraví a výžive médiám, výživovým odborníkom, lekárom, pedagógom a ľuďom ovplyvňujúcim verejnú mienku tak, aby boli pre spotrebiteľov zrozumiteľné.

Ďalšie informácie
Dátum poslednej aktualizácie tejto stránky: 22/08/2016
Zobraziť všetky výsledky hľadania