Kliknutím sem přejdete na domovskou stránku EUFIC
BEZPEČNOST A JAKOST POTRAVIN
POTRAVINOVÁ TECHNOLOGIE
Food Risk Communication
VÝŽIVA
ZDRAVÍ A ŽIVOTNÍ STYL
ONEMOCNĚNÍ SPOJENÁ SE STRAVOU
Přehledy pro spotřebitele
(Pouze v angličtině)
Jídlo k zamyšlení (Food for thought)
(Pouze v angličtině)
Iniciativy EU
(Částečně přeloženo)
In the spotlight
Energetická rovnováha
Centrum pro média

Tyto internetové stránky odpovídají norme HONcode pro duveryhodné zdravotnické informace: overit. Tyto internetové stránky odpovídají norme HONcode pro duveryhodné zdravotnické informace:
overit.EUFIC Arabic - العربية EUFIC
Find Food Today articles in Turkish
Vylepšili jsme oblíbenou vzdělávací příručku organizace EUFIC s testem, 10 rad dětem!Děti mohou odpovídat na otázky o jídelníčku a životním stylu a naučit se přitom, jak žít zdravě. Díky těmto deseti radám budou stále ve formě a zdravé. Je to snadné jako jezdit na kole – jakmile dosáhnou rovnováhy!

10 rad a příručka jsou k dispozici na stránkách ve 12 jazycích. Příručku si můžete stáhnout nebo objednat.

New podcast: Highlights from the 20th European Congress on Obesity 2014

In May 2014, the 21st European Congress on Obesity (ECO), hosted by the European Association for the Study of Obesity (EASO), took place in Sofia, Bulgaria. Obesity is one of the fastest developing public health problems of our time and the congress provided an essential platform for discussion on the latest scientific developments in the field. The objectives of the ECO were: to provide an annual forum for the exchange of information about state of the art research in the field of obesity, to identify innovative preventive and treatment strategies to reduce the prevalence of obesity and its associated burden of diseases, and to bring together the experts in the field of obesity research and management. ECO gathers a wide range of audience from clinicians, scientists, health professionals, to opinion leaders and advocacy groups. EUFIC interviewed 10 renowned speakers at the conference, who summarised their work on the obesity problem.

Maximální užitek z EUFIC

Rychlou prohlídkou webové stránky získáte lepší přehled o tom, co můžete nalézt a jak nejlépe využít daný potenciál.

Další skvělý tip
CO JE EUFIC?
Evropská rada pro informace o potravinách (European Food Information Council, EUFIC) je nezisková organizace, která poskytuje vědecky podložené informace o bezpečnosti a jakosti potravin, zdraví a výživě médiím, výživovým odborníkům, lékařům, pedagogům a lidem ovlivňujícím veřejné mínění tak, aby byly pro spotřebitele srozumitelné.

Další informace
Tato stránka byla naposledy aktualizována dne 19/05/2016
Zobrazit všechny výsledky vyhledávání