Kliknij tutaj, aby odwiedzić stronę główną Europejskiej Rady Informacji o Żywności (EUFIC)
BEZPIECZEŃSTWO I JAKOŚĆ ŻYWNOŚCI
TECHNOLOGIA ŻYWNOŚCI
Food Risk Communication
ŻYWIENIE
ZDROWIE I STYL ŻYCIA
CHOROBY DIETOZALEŻNE
Badania konsumenckie
(Tylko w języku angielskim)
Współczesna żywność
(Tylko w języku angielskim)
Inicjatywy EUFIC
(Częściowo przetłumaczone)
In the spotlight
Równowaga energetyczna
Centrum medialne

Stosujemy się do standardu HONcode dla wiarygodnej informacji zdrowotnej Stosujemy się do standardu HONcode dla wiarygodnej informacji zdrowotnej:
sprawdź tutaj.EUFIC Arabic - العربية EUFIC
Find Food Today articles in Turkish
Wyjaśnienie równowagi energetycznej

Ten film wyjaśnia naukowe podstawy balansu energetycznego i jak on na Ciebie wpływa. Dostarcza praktycznych wskazówek, prostych kroków, które możesz włączyć do swojego stylu życia, aby osiągnąć równowagę energetyczną.

Uzyskaj właściwą równowagę!

Poznaj swój balans energetyczny
Już jest nowa wersja popularnej broszury EUFIC z quizem edukacyjnym „10 wskazówek dla dzieci dotyczących zdrowego trybu życia”!

W ramach quizu dzieci odpowiadają na pytania dotyczące ich diety i trybu życia oraz zapoznają się z cennymi wskazówkami na temat zdrowia. Korzystanie z tych 10 wskazówek pomoże im zachować sprawność i zdrowie. To równie proste jak jazda na rowerze, gdy złapie się już właściwą równowagę!

Publikacja dostępna w 12 językach. Broszurę można pobrać i wydrukować albo zamówić wydrukowane egzemplarze.

Pełne korzystanie z możliwości EUFIC

Krótki przegląd witryny internetowej EUFIC pozwoli zorientować się, co można w niej znaleźć i w jaki sposób można maksymalnie wykorzystać oferowane przez nią możliwości.

Następna cenna wskazówka
O EUFIC
Europejska Rada Informacji o Żywności (ang. The European Food Information Council -EUFIC) jest organizacją typu non-profit, która dostarcza potwierdzonych naukowo informacji dotyczących jakości i bezpieczeństwa żywności oraz powiązań między sposobem żywienia a stanem zdrowia w sposób zrozumiały dla konsumentów. Adresatem tych informacji są media, osoby zawodowo związane z ochroną zdrowia i żywieniem, edukatorzy oraz liderzy opinii.

Dodatkowe informacje
Ostatnia aktualizacja tej witryny miała miejsce 20/06/2016
Przeglądanie wszystkich wyników wyszukiwania